Informácie o nás

Zakladatelia klubu: p.Jozef Machala

štýl Karate: Goju-ryu

člen: VUKABU

Klub pôsobí pri ZŠ 17.novembra Sabinov, kde nám škola vychádza maximálne v ústrety. Registrovaní sme aj ako občianske združenie. Predsedom klubu je Ing. Marek Zborovjan, ktorý pôsobí aj ako tréner. Ďalšími skúsenými trénermi sú Jozef Machala (čestný prezident a tréner klubu), Peter Križan, Ing. František Varga a kondičný tréner Marián Radvanský. Klub sa snaží komplexne rozvinúť pohybové (kata) aj bojové (kumite) prvky karate.

Nábor nových členov!!!

Karate Klub Sabinov s dlhoročnou tradíciou vyše 20 rokov !!!!, Vás pozýva do svojich radov. Vek od 5 rokov .

Tešíme sa na oduševnených ľudí s chuťou pracovať na sebe.

Šport ako prevencia proti neduhom na ulici - alkohol, cigarety, drogy.

Zbav sa problémov s bolesťami chrbtice, pasivne sedenie u PC.

Rozvoj ducha, sily, disciplíny a priateľstva

Ja som šťastný, pretože som si zvolil pozerať sa na to, z čoho mám radosť, a moje oči si tak všímajú smiešne stránky vecí a ja sa tomu smejem. Toto som ti hovoril už nespočetnekrát. Človek si vždy musí svoju cestu vybrať srdcom, aby si počínal ako najlepšie vie, možno práve preto, aby sa mohol stále smiať.

Dobrý človek je učiteľom horšieho, horší človek je materiálom človeka dobrého. Ten, kto si neváži svojho učiteľa, alebo nemá rád materiál, s ktorým pracuje, dopúšťa sa chyby.